LPG montážní místa zobrazíte kliknutím na KONTAKTY NA DÍLNY níže: Praha 9 HORNÍ POČERNICE, Praha 10 STRAŠNICE, Praha 10 HOSTIVAŘ, Praha 10 MALEŠICE, Praha 6 LIBOC, Český Brod - Chrášťany, Kamenný Přívoz, Mladá Boleslav, Neratovice a Čáslav.
Infolinka pro prodej dílů LPG-shop a revize Praha 9 - Újezd nad Lesy: 775 251 750 (8-18h) info@lpg-obchod.cz

Jaké auto na lpg

K přestavbě na LPG se hodí všechna auta s benzínovým nepřímovstřikovým motorem (MPI, vícebodové vstřikování), která nemají systém přímého, vysokotlakého vstřikování benzínu.

Podívejte se na fotogalerie montáží lpg všech těchto značek:

Audi  –  BMW  –  CitroënDacia  –  Dodge  –  FiatFord  –  Honda  –  HummerHyundai  –  ChryslerInfiniti  –  JeepKia  –  Mazda  –  MitsubishiMercedes-BenzNissan  –  Opel  –  PeugeotPontiac  –  PorscheRenault  –  Rover  –  SaabSeat  –  Subaru  –  SuzukiŠkoda  –  ToyotaVolkswagen  –  Volvo

Po úpravě na LPG jezdí vozidlo za méně než půlku předchozích nákladů na benzín. Nádrž na LPG se zabuduje do prostoru rezervního kola a nezmenšuje tedy prostor v kufru auta. Výkon motoru po přestavbě se systémem sekvenčního vstřikování LPG zůstává téměř nezměněn. Přepínání paliv je plně automatické. Po nastartování auta na benzín dojde po ohřátí motoru na cca 30 st. C. k automatickému přepnutí na LPG. Tento celý proces trvá přibližně 1-2 kilometry. Stav paliva v nádrži LPG zobrazují LED diody na přepínači. Přepínač je umístěn na přání zákazníka, většinou vedle ostatních přepínačů umístěných ve vozidle. Plnící koncovka LPG se může na přání zákazníka umístit pod víčko plnícího hrdla benzínové nádrže.