LPG REVIZE NA POČKÁNÍ Praha 9 - Újezd nad Lesy. Tel: 775 251 750 i WhatsApp, ne SMS.
VÝMĚNY LPG NÁDRŽÍ po kliknutí níže ↆↆↆ 775251750 info@lpg-obchod.cz

Doprava

     

NOVINKA ! Pokud přes den nebýváte doma, zašleme Vám zásilku do AlzaBoxu nebo výdejních míst přepravních společností PPL, GLS nebo Balíkovny (různé prodejny, obchody a firmy ve Vašem okolí, na poštách, v nákupáku i v trafice za rohem.), kde si ji můžete následně vyzvednout.


Doprava při platbě předem na bankovní účet – 99 Kč
Doprava na dobírku – 149 Kč
Osobní odběr Praha 9, Újezd nad Lesy –  ZDARMA

 

Při platbě předem na bankovní účet Vám údaje o platbě zašleme v emailu potvrzujícím objednávku. Do poznámky v objednávce uveďte preferovanou banku: AIR BANK, Česká spořitelna, ČSOB, FIO, KB, MaxBanka, mBank, MONETA, Partners Banka, RB, UNI. Pokud požadujete zaslat QR kód pro snadnou platbu, uveďte do poznámky QR

Mobil 775 251 750  Po-Pá 7.30-19, So-Ne po dohodě.


 

Objednávání zboží bez registrace. Většinu zboží odesíláme tentýž nebo již následující pracovní den. Objednávku potvrdíme e-mailem. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Jsme plátci DPH. Po obdržení zásilky zkontrolujte. zda přepravní obal nebo obsah není poškozen. Pokud ano, tak s řidičem přepravní společnosti sepište protokol o poškození zásilky.

Objednávka dílů LPG >> 

Zpět na Katalog dílů LPG >>

Slovensko

Doprava do Slovenskej republiky po predchádzajúcom bankovom prevode EUR na slovenský účet Fio banka, a.s., pobočka zahraničnej banky >> kód banky 8330. Variabilný symbol = číslo paragonu v e-mailovom potvrdenie objednávky. Alebo použite IBAN a príkaz zadajte ako SEPA platbu, nie ako platbu do zahraničia.

Cena zásielky do 3kg je 199Kč, do 5kg je 249Kč, do 10kg je 300Kč, do 40kg je 576Kč. Kurz 23,50 CZK / EUR. Zásielky Vám doručí prepravná spoločnosť GLS. Dodacia lehota je približne 2 pracovné dni od platby.

AKCE: Doprava do SK přes Zásilkovnu do Z-BOXu po předchozí platbě do Fio banky SK jen za 99 Kč (max. rozměry 45 x 36x 61 cm a max. hmotnost 5 kg)

Obchodní podmínky >>
Ochrana osobních údajů >>