LPG REVIZE NA POČKÁNÍ Praha 9 - Újezd nad Lesy. Tel: 775 251 750 i WhatsApp, ne SMS.
VÝMĚNY LPG NÁDRŽÍ po kliknutí níže ↆↆↆ 775251750 info@lpg-obchod.cz

Doprava

   

NOVINKA ! Pokud přes den nebýváte doma, zašleme Vám zásilku do Balíkovny (Na poštách, v nákupáku i v trafice za rohem. A také v síti samoobslužných AlzaBoxů.), GLS ParcelShopu (různé prodejny, obchody a firmy ve Vašem okolí) nebo AlzaBoxu, kde si ji můžete následně vyzvednout. Vybranou Balíkovnu, AlzaBox nebo GLS ParcelShop uveďte do poznámky v objednávce. Výběr Balíkovny a AlzaBoxu: https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu Výběr GLS ParcelShopu: https://gls-group.eu/CZ/cs/seznam-parcelshopu Výběr Zásilkovny: https://www.zasilkovna.cz/pobocky


Doprava při platbě předem na bankovní účet – 99 Kč

Při platbě předem na bankovní účet Vám údaje o platbě zašleme v emailu potvrzujícím objednávku. Do poznámky v objednávce uveďte preferovanou banku: AIR BANK, Česká spořitelna, ČSOB, FIO, KB, MaxBanka, mBank, MONETA, RB, UNI. Pokud požadujete zaslat QR kód pro snadnou platbu, uveďte do poznámky QR

Doprava na dobírku – 149 Kč
Osobní odběr Praha 9, Újezd nad Lesy –  ZDARMA

Zavolejte nám prosím pro upřesnění doby vyzvednutí 775251750. Po-Pá 7-19, So-Ne po dohodě.


 

Objednávání zboží bez registrace. Většinu zboží odesíláme tentýž nebo již následující pracovní den. Objednávku potvrdíme e-mailem. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Jsme plátci DPH. Po obdržení zásilky zkontrolujte. zda přepravní obal nebo obsah není poškozen. Pokud ano, tak s řidičem přepravní společnosti sepište protokol o poškození zásilky.

Objednávka dílů LPG >> 

Zpět na Katalog dílů LPG >>

Slovensko

Doprava do Slovenskej republiky po predchádzajúcom bankovom prevode EUR na slovenský účet Fio banka, a.s., pobočka zahraničnej banky >> kód banky 8330. Variabilný symbol = číslo paragonu v e-mailovom potvrdenie objednávky. Alebo použite IBAN a príkaz zadajte ako SEPA platbu, nie ako platbu do zahraničia.

Cena zásielky do 3kg je 199Kč, do 5kg je 249Kč, do 10kg je 300Kč, do 40kg je 576Kč. Kurz 23,50 CZK / EUR. Zásielky Vám doručí prepravná spoločnosť GLS. Dodacia lehota je približne 2 pracovné dni od platby.

AKCE: Doprava do SK přes Zásilkovnu do Z-BOXu po předchozí platbě do Fio banky SK jen za 99 Kč (max. rozměry 45 x 36x 61 cm a max. hmotnost 5 kg)

Obchodní podmínky >>
Ochrana osobních údajů >>