LPG REVIZE NA POČKÁNÍ Praha 9 - Újezd nad Lesy. Tel: 775 251 750 i WhatsApp, ne SMS.
VÝMĚNY LPG NÁDRŽÍ po kliknutí níže ↆↆↆ 775251750 info@lpg-obchod.cz

Doprava

Doprava po ČR přepravní společností

neboVýběr Balíkovny zde >> vybranou uveďte prosím do „Poznámky“

Doprava při platbě předem na bankovní účet – 99 Kč
Doprava na dobírku – 139 Kč
Osobní odběr Praha 9 – Újezd nad Lesy –  ZDARMA

Zavolejte nám prosím pro upřesnění doby vyzvednutí 775251750. Po-Pá 7-19, So-Ne po dohodě

 

Při platbě převodem předem na bankovní účet Vám údaje zašleme v emailu potvrzujícím objednávku. Vyčkejte na email.

 

NOVINKA ! Pokud přes den nebýváte doma, zašleme Vám zásilku do Balíkovny (V trafice, obchodě i na poště, čerpací stanici ap.), kde si ji můžete následně  vyzvednout. Vybranou Balíkovnu uveďte do poznámky v objednávce. Výběr Balíkovny podle adresy zde: https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu

NOVINKA ! Pokud přes den nebýváte doma, zašleme Vám zásilku do GLS ParcelShopu nebo GLS ParcelBoxu, kde si ji můžete následně  vyzvednout. Vybraný ParcelShop uveďte do poznámky v objednávce. Výběr ParcelShopů podle adresy zde: https://gls-group.eu/CZ/cs/seznam-parcelshopu

                                           

Objednávání zboží bez registrace. Většinu zboží odesíláme tentýž nebo již následující pracovní den. Objednávku potvrdíme e-mailem. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Jsme plátci DPH.

————————————————————

Po obdržení zásilky zkontrolujte. zda přepravní obal nebo obsah není poškozen. Pokud ano, tak s řidičem přepravní společnosti sepište protokol o poškození zásilky.

Objednávka dílů LPG >> 

Zpět na Katalog dílů LPG >>

Slovensko

Doprava do Slovenskej republiky po predchádzajúcom bankovom prevode EUR na slovenský účet Fio banka, a.s., pobočka zahraničnej banky >> kód banky 8330. Variabilný symbol = číslo paragonu v e-mailovom potvrdenie objednávky. Alebo použite IBAN a príkaz zadajte ako SEPA platbu, nie ako platbu do zahraničia.

Cena zásielky do 3kg je 199Kč, do 5kg je 249Kč, do 10kg je 300Kč, do 40kg je 576Kč. Kurz 23,50 CZK / EUR. Zásielky Vám doručí prepravná spoločnosť GLS. Dodacia lehota je približne 2 pracovné dni od platby.

Obchodní podmínky >>
Ochrana osobních údajů >>