LPG montážní místa zobrazíte kliknutím na KONTAKTY NA DÍLNY níže: Praha 9 HORNÍ POČERNICE, Praha 10 STRAŠNICE, Praha 10 HOSTIVAŘ, Praha 10 MALEŠICE, Praha 6 LIBOC, Český Brod, Kamenný Přívoz, Mladá Boleslav a Mělník-Neratovice
Infolinka pro prodej dílů LPG-shop a revize Praha 9 - Újezd nad Lesy: 775 251 750 (8-18h) info@lpg-obchod.cz

Přestavba LPG

Profesionální LPG přestavba Praha

   LPG přestavbám věnujeme dostatek času, aby se provedla kvalitně. Váš vůz bude přestavěn za 1 – 2 dny podle typu auta a motoru. Za půl den lze těžko docílit pečlivé přestavby, včetně přesného nastavení, seřízení a přezkoušení zařízení. Pravidelně se účastníme kurzů a školení, které pořádá český výrobce systému Magic G4. Auta na plyn LPG přestavujeme již od roku 1993, tedy již 28 let. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a přizpůsobíme mu nabídku dle jeho potřeb a přání.

Bezpečnost LPG přestavby především

   Používáme pouze Ministerstvem dopravy typově schválený český systém sekvenčního vstřikování plynu Magic G4, který je dokonale zabezpečen proti úniku plynu. Od nádrže LPG až po motor jsou montovány elektrické uzavírací ventily, které se okamžitě uzavřou při zastavení motoru.

   Každá nádrž s hořlavinou ve vozidle může být zdrojem nebezpečí. Ve skutečnosti je míra rizika nízká a nádrž na plyn LPG je vyrobena z 3mm silné oceli na rozdíl od nádrže na benzín, vyrobené z plastu. I v případě úniku kapalného plynu by ve venkovním prostředí došlo okamžitě k jeho odpaření a rozptýlení do okolí, což u benzínu nebo nafty nenastane. Dá se tedy říci, že v případě nehody je vůz s plnou nádrží plynu LPG a prázdnou benzínovou bezpečnější než auto s plnou nádrží benzínu.

Diagnostika a seřízení přestavby na LPG

Pracujeme pouze s nejmodernějším diagnostickým programem Magic G4 nejnovější verze, optimalizujeme řídící jednotku pro stejný výkon jako na benzín a zároveň pro úsporu paliva LPG.

SW Magic G4