LPG REVIZE NA POČKÁNÍ Praha 9 - Újezd nad Lesy. Tel: 775 251 750 i WhatsApp, ne SMS.
VÝMĚNY LPG NÁDRŽÍ po kliknutí níže ↆↆↆ 775251750 info@lpg-obchod.cz

Přestavba LPG

Profesionální LPG přestavba Praha

   LPG přestavbám věnujeme dostatek času, aby se provedla kvalitně. Váš vůz bude přestavěn za 1 – 2 dny podle typu auta a motoru. Za půl den lze těžko docílit pečlivé přestavby, včetně přesného nastavení, seřízení a přezkoušení zařízení. Pravidelně se účastníme kurzů a školení, které pořádají držitelé licencí k přestavbám na LPG od Ministerstva dopravy ČR. Auta na plyn LPG přestavujeme již od roku 1993, tedy již 30 let. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a přizpůsobíme mu nabídku dle jeho potřeb a přání.

Bezpečnost LPG přestavby především

   Používáme pouze Ministerstvem dopravy typově schválený u nás nejrozšířenější systém sekvenčního vstřikování plynu KME NEVO (Magic), který je dokonale zabezpečen proti úniku plynu. Od nádrže LPG až po motor jsou montovány elektrické uzavírací ventily, které se okamžitě uzavřou při zastavení motoru.

   Každá nádrž s hořlavinou ve vozidle může být zdrojem nebezpečí. Ve skutečnosti je míra rizika nízká a nádrž na plyn LPG je vyrobena z 3mm silné oceli na rozdíl od nádrže na benzín, vyrobené z plastu. I v případě úniku kapalného plynu by ve venkovním prostředí došlo okamžitě k jeho odpaření a rozptýlení do okolí, což u benzínu nebo nafty nenastane. Dá se tedy říci, že v případě nehody je vůz s plnou nádrží plynu LPG a prázdnou benzínovou bezpečnější než auto s plnou nádrží benzínu.

Diagnostika a seřízení přestavby na LPG

Pracujeme pouze s nejmodernějším diagnostickým programem KME NEVO (Magic) nejnovější verze, optimalizujeme řídící jednotku pro stejný výkon jako na benzín a zároveň pro úsporu paliva LPG.

SW Magic G4