LPG REVIZE NA POČKÁNÍ Praha 9 - Újezd nad Lesy. Tel: 775 251 750 (pouze revize)
KONTAKTY NA DÍLNY k zobrazení po kliknutí níže ↆↆↆ info@lpg-obchod.cz

Přestavba LPG

Profesionální LPG přestavba Praha

   LPG přestavbám věnujeme dostatek času, aby se provedla kvalitně. Váš vůz bude přestavěn za 1 – 2 dny podle typu auta a motoru. Za půl den lze těžko docílit pečlivé přestavby, včetně přesného nastavení, seřízení a přezkoušení zařízení. Pravidelně se účastníme kurzů a školení, které pořádají držitelé licencí k přestavbám na LPG od Ministerstva dopravy ČR. Auta na plyn LPG přestavujeme již od roku 1993, tedy již 28 let. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a přizpůsobíme mu nabídku dle jeho potřeb a přání.

Bezpečnost LPG přestavby především

   Používáme pouze Ministerstvem dopravy typově schválený u nás nejrozšířenější systém sekvenčního vstřikování plynu Magic G4 / Nevo, který je dokonale zabezpečen proti úniku plynu. Od nádrže LPG až po motor jsou montovány elektrické uzavírací ventily, které se okamžitě uzavřou při zastavení motoru.

   Každá nádrž s hořlavinou ve vozidle může být zdrojem nebezpečí. Ve skutečnosti je míra rizika nízká a nádrž na plyn LPG je vyrobena z 3mm silné oceli na rozdíl od nádrže na benzín, vyrobené z plastu. I v případě úniku kapalného plynu by ve venkovním prostředí došlo okamžitě k jeho odpaření a rozptýlení do okolí, což u benzínu nebo nafty nenastane. Dá se tedy říci, že v případě nehody je vůz s plnou nádrží plynu LPG a prázdnou benzínovou bezpečnější než auto s plnou nádrží benzínu.

Diagnostika a seřízení přestavby na LPG

Pracujeme pouze s nejmodernějším diagnostickým programem Magic G4 / Nevo nejnovější verze, optimalizujeme řídící jednotku pro stejný výkon jako na benzín a zároveň pro úsporu paliva LPG.

SW Magic G4