Montážní místa v Praze a okolí: Praha 6 LIBOC, Praha 9 HORNÍ POČERNICE, Praha 10 MALEŠICE, Praha 10 HOSTIVAŘ, Praha 10 STRAŠNICE, Český Brod - Chrášťany, Líbeznice u Prahy, Kamenný Přívoz, Mladá Boleslav a Neratovice.
Infolinka pro přestavby LPG a prodej dílů LPG-shop: 775 251 750 (Po-Pá 8 - 19) info@lpg-obchod.cz

Ceník přestavby na LPG

Flashlube_rozdil

Přestavba na LPG „All inclusive“ – vše již v ceně přestavby !!!

  Ochrana – přimazávání ventilů originál Flashlube včetně první náplně (úspora 2.000 Kč)

  Slevová karta na trvalou slevu 0.50 Kč/Litr na čerpacích stanicích Tomegas Praha

  Nadstandartní záruka 2 roky

  Český kvalitní systém Magic G4 místo levných polských zařízení (např. STAG) (úspora 2.000 Kč)

√  Tankovací koncovka LPG umístěná vedle plnícího otvoru benzínuje-li to možné (úspora 500 Kč)

  Ukazatel množství plynu v nádrži na LPG, zobrazuje se pomocí LED na přepínači (úspora 800 Kč)

  Nádrž místo rezervy do celkového objemu 65 litrů (úspora 1.000 Kč)

  Polyesterový filtr místo papírového pro účinnější čištění plynné fáze (úspora 200 Kč)

  Pouze originální a homologované měděné nebo plastové FARO potrubí pro LPG

  Turbo nebo Boxer motor bez příplatku (úspora 1.000 Kč)

  Hemi motor (odpojování válců při nižším zatížení) bez příplatku (úspora 1.000 Kč)

  Motor až do výkonu 150 kW bez příplatku (úspora 600 Kč)

  Motor nad 150 kW – příplatek za výkonější LPG díly jen +1.000 Kč

  Umístění přepínače v kabině podle přání zákazníka

Ceník přestavby na lpg Magic G4

3 – válcový motor, cena all inclusive    22.490 Kč

4 – válcový motor, cena all inclusive     22.990 Kč

6 – válcový motor, cena all inclusive     26.200 Kč

8 – válcový motor, cena all inclusive     29.200 Kč

12 – válcový motor  (VW, Audi – W12)    45.990 Kč

Cena naší přestavby obsahuje značkovou soupravu k ochraně ventilů a první náplň (originální australská sada FlashLube se běžně montuje za 2.000 Kč). Při každém tankování navíc ušetříte 0.50 Kč na každém litru plynu díky naší slevové kartě Tomegas Praha, kterou automaticky obdržíte k naší přestavbě. Kontaktujte nás: Kontakt >>  montážní místa v Praze a středních Čechách nebo Napište nám >>  Navštivte naši Fotogalerii montáží >>

Nemontujeme STAG, LPG Tech, ESGI a jiná levná polská zařízení, ale pouze kvalitní české sekvenční vstřikování Magic G4, vhodné pro všechny motory včetně normy Euro 5 a 6.

Akce TANKUJTE LEVNĚJI

Akční cena profesionální přestavby obsahuje:

 1. Sekvenční vstřikování plynu s nejnovější řídící jednotkou Magic G4, samostatné vstřikovače FX nebo Jet pro každý jednotlivý válec, reduktor Magic 3 COMPACT nebo výkonější POWER, plynový bezpečnostní uzavírací ventil v motoru, nádrž místo rezervy (toroidní) s bezpečnostním elektrickým uzavíracím ventilem a plnící koncovku LPG.
 2. Plně automatický systém přepínání z benzínu na plyn LPG, řízený jednotkou Magic G4. Systém automaticky nastartuje na benzín a po zahřátí motoru sám přepne na plyn LPG. Řidič se o nic nestará, nic nepřepíná. Přepínat z benzínu na plyn a obráceně lze samozřejmě i ručně stiskem tlačítka na přepínači.
 3. Zápis do Technického průkazu o provedené, homologované a typově schválené přestavbě na LPG, vyplněnou Přílohu k technickému průkazu vozidla na LPG, záznam přestavby do Systému registrace přestaveb vozidel na plyn LPG, který je propojen s Centrálním registrem silničních vozidel Ministerstva dopravy ČR. Návod k obsluze v češtině se záručním listem od českého výrobce Magic z Ostravy, certifikát od nádrže a reduktoru. Poskytujeme nadstandartní záruku v délce 2 roky (běžně 6 měsíců nebo 1 rok).
 4. Kontrolu těsnosti, seřízení a optimalizaci řídící jednotky Magic G4, vstřikovačů a reduktoru, zdarma opětovnou kontrolu nastavení při ujetí 1000 km po přestavbě.
 5. Cenově dražší, avšak bezpečné měděné nebo originální plastové FARO potrubí, určené výhradně na LPG, pro dopravu plynu z nádrže do motoru (nepoužíváme levné neoriginální plastové trubky).  Montáž bez příplatku za vozidla vybavena motory s přeplňováním turbodmychadlem (Turbo), kompresorem (Kompressor) nebo se systémem odpojování válců při nižším zatížení (Hemi).
 6. Zdarma kvalitní originální australskou dávkovací soupravu k přimazávání ventilů FlashLube, včetně montáže a první náplně k přestavbě sekvenčního vstřikování Magic G4 (ušetříte 2.000 Kč). Nebo poloautomatickou opravnou sadu na defekty pneumatik SLIME.
 7. Slevovou kartu v akci „Tankujte levněji“ na slevu 0.50 Kč/Litr na čerpacích stanicích Tomegas Praha.
 8. Nepoužíváme polské a jiné nekvalitní díly k přestavbě motoru na LPG. Montujeme výhradně materiál od českého výrobce Magic z Ostravy.

Jednotlivé komponenty českého systému Magic G4 – klademe důraz na kvalitu a bezpečnost:

Magic G4      Přepínač Magic G4   Plynový ventil LPG LovTec   Reduktor Magic COMPACT   Vstřikovač Magic FX   OLYMPUS DIGITAL CAMERA   Multiventil pro nádrž toroidní interní   Plnící koncovka Tomasetto komplet      Sada na opravu pneumatik     Měděné potrubí (Cu)   Honda 2.0 i-VTEC 16V předělání auta na lpg

Proč přestavba na plyn LPG právě u nás?

 1. Český výrobce se snadnou dostupností dílů, diagnostiky a celorepublikové servisní sítě.
 2. Nízké ceny přestaveb a dílů.
 3. Jsme velkoobchodem a smluvním zastoupením LovTec, Magic, Stako, GZWM.
 4. Kompletní servis a revize LPG – Praha a Střední Čechy.
 5. Speciální diagnostické a seřizovací zařízení s protokolem OBD II, k diagnostice emisních systémů osobních automobilů pro úsporu paliva.
 6. ZDARMA originální australskou dávkovací soupravu k přimazávání ventilů FlashLube, včetně montáže a první náplně (ušetříte 2.000 Kč) nebo opravnou sadu Slime na opravu defektu pneumatiky.
 7. Montáž LPG o víkendech a státních svátcích bez příplatku nebo si pro auto přijedeme a po LPG přestavbě Vám ho opět přivezeme (do 50km), případně Vás odvezeme na nebližší vlakovou stanici či stanici metra – u vybraných montážních partnerů.
 8. NERISKUJTE SVOJI MONTÁŽ A PŘEDĚLÁNÍ U NOVÝCH FIREM BEZ ZKUŠENOSTÍ, KTERÉ FUNGUJÍ JEN NĚKOLIK MÁLO MĚSÍCŮ ČI LET! Jsme na trhu již přes 23 let a provedli jsme již tisíce přestaveb.

—————————————————————————————————–

Starší systém pro auta do roku výroby 2000 s centrálním mixem (kroužkem) a řídící jednotkou Bingo, regulující složení směsi pomocí elektrického krokového servomotorku LPG:

Auta do roku výroby 2000 (např. Felicia s motorem 1.3)    od 15.900 Kč

Řídící jednotka Bingo komplet Mix Bosch Monomotronic Mix Felicia 1.3 MPI

Řídící jednotka Bingo komplet – mix Bosch Monomotronic – mix Felicia 1.3 MPi

—————————————————————————————————–

Auta s karburátorem (např. Favorit)    od 10.900 Kč