LPG REVIZE NA POČKÁNÍ Praha 9 - Újezd nad Lesy. Tel: 775 251 750 i WhatsApp, ne SMS.
VÝMĚNY LPG NÁDRŽÍ po kliknutí níže ↆↆↆ 775251750 info@lpg-obchod.cz

Výměna LPG systému

Výměny LPG systémů

Provádíme výměny LPG systémů, ke kterým je problém připojit se diagnostikou pro seřízení nebo jen zjištění případné závady. Jedná se zejména o systémy továrních přestaveb Dacia, Škoda, VW, Opel, Fiat a Ford, ale i zde namontovaná nebo dovezená auta s těmito u nás nerozšířenými systémy Landi Renzo, Tartarini, BRC, Lovato nebo jiné systémy LPG. Je velice málo dílen, které mají pro tyto systémy diagnostiku (navíc bývají drahé) a někdy dokonce bývají tyto řídící jednotky uzamčeny (Dacia). Výměna systému spočívá v demontáži původní řídící jednotky, tlakového čidla a přepínače a v montáži nové, u nád nejrozšířenějšího systému KME/Magic nebo Stag. Poté je možně již kdykoli a kdekoli v ČR seřídit nebo diagnostikovat a opravit závadu případně vyměnit vadné LPG díly (vstřikovače, reduktory).

Výměna včetně seřízení nového systému trvá 1 den. Záruka na nově použité díly 2 roky. Cena 9990 Kč. Více na tel. 775251750 WhatsApp nebo email: info@lpg-obchod.cz

Zajistíme úspěšné měření emisí za 2.500,-  (obsahuje odvoz a dovoz vozu a poplatek na měření emisí). Můžeme zařídit také STK. Možnost přistavit auto i odpoledne nebo večer den předem. Praha 9 – Újezd nad Lesy. Objednávky na tel. 775 251 750. Auto bez STK = Jízda technicky nezpůsobilým vozidlem = 6 bodů a bloková pokuta 2500-3500 Kč. Platnost technické prohlídky končí v den, který je vyznačen ve velkém technickém průkazu, nikoliv v posledním dnu měsíce vyznačeném na kontrolní nálepce!