LPG REVIZE NA POČKÁNÍ Praha 9 - Újezd nad Lesy. Tel: 775 251 750 i WhatsApp, ne SMS.
VÝMĚNY LPG NÁDRŽÍ po kliknutí níže ↆↆↆ 775251750 info@lpg-obchod.cz

Sada pro opravu defektu pneumatik

Opravná sada pneu Slime

Namísto těžké, neskladné a znečištěné rezervy vozíte pouze malou a lehkou sadu pro opravu defektu pneumatik Slime v praktické tašce, s rozměry pouze 17x22x8cm, vážící jen 1,6kg.
Cena 1.490 Kč

 

„Sada pro chytrou opravu pneumatiky Slime“ obsahuje:

  1. Láhev s náplní zeleného těsnícího tmelu Slime – (překlad sliz) s hadičkou.  Hmota je nehořlavá, netoxická, ve vodě rozpustná, s antikorozivními účinky. Okamžité řešení průpichu běhounu do 6 mm. Pracovní teplota -37 až 82 st. C
  2. Výkonný 12V kompresor s ukazatelem tlaku.  Napájecí vodič 290 cm s AC adaptérem do zdířky autozapalovače. Doba huštění standartní pneumatiky jen 7 min. Výkon kompresoru 180W, proudový odběr 15A.
  3. Příslušenství:  Nástroj pro vyjmutí vložky ventilu, adaptéry pro hustění pneu, míčů a dalších výrobků, návod k použití, pouzdro.

   Dnešní znění vyhlášky již nenařizuje vozit ve vozidle rezervní pneumatiku. Namísto toho řidiči stačí vozit opravnou sadu. Je mnohem skladnější a její použití zvládne opravdu každý. Technologie Fibro-Seal, která je v těsnících hmotách Slime použita, je patentovaná moderní směs vláken, polymerů a tuhnoucích činitelů, které se propojí v místě defektu a dokonale jej utěsní. Hmota je řidičem vpravena přes ventilek do běhounu pneumatiky, kde díky odstředivé síle otáčení vyhledá a utěsní poškozené místo včetně míst s předchozími defekty. Životnost opravených míst je opravdu vysoká, použitá hmota v nádobě neztuhne, zůstává tekutá a použitelná pro další případy. Těsnící hmota Slime není určena k ošetření pneumatik, u kterých uniká tlak z postranních defektů, pomalých defektů, poškozených ráfků nebo špatných ventilů. S hmotou Slime už nikdy nebudete muset čekat na odtahový vůz nebo měnit píchnutou pneumatiku. Nyní ji dokážete spravit za 15 minut nebo i méně! Stačí použít těsnící hmotu, nafouknout vaši pneumatiku a můžete jet. Těsnící hmota Slime představuje praktické a přenosné řešení pro opravu píchnuté pneumatiky. Uložit ji můžete pod sedadlo nebo do kufru.

Rezerva – stanovisko jednotlivých výrobců vozidel .xls >>

Jak těsnící hmotu Slime použít ?

  1. Černá čepička je nástavec na vyjmutí vložky ventilu. Odšroubujte tento nástavec z konce čepičky a použijte ho k vyjmutí vložky z ventilu pneumatiky.
  2. Připojte hadičku na plnění, která je součástí balení, k láhvi i k ventilu. Vmáčkněte dovnitř požadované množství těsnícího tmelu.
  3. Našroubujte vložku ventilu zpátky.
  4. Nafoukněte pneumatiku na doporučený tlak vzduchu, který je zaznamenán na vnější straně vaší pneumatiky. Pokud je těsnící hmota používána na opravu pneumatiky, zatočte pneumatikou, aby se hmota dostala až k defektu.
[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=JQJwpXDOF50[/embedyt]
2413_aplikace-slime-pro-os-vozy

slime_sada_01_foto
Opravná sada pneu se do budoucna rozhodně bude hodit každému.